10,000+ Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
- 1/26 26

closed
$324,900
3.0%$315,000
4 Beds3 Baths1,835 SqFt2002 N Teal Brook St, Wichita, KS 67235
Single Family Home
MLS# SCK668856
Listed by Tyrel Mallett • Epique Realty
- 1/32 32

closed
$415,000
7.2%$385,000
4 Beds4 Baths2,567 SqFt10622 W Bluewater Ct, Clearwater, KS 67026
Single Family Home
MLS# SCK664744
Listed by Tyrel Mallett • Epique Realty
- 1/29 29

closed
$154,900
$154,900
3 Beds1 Bath1,113 SqFt116 W 5th St, Valley Center, KS 67147
Single Family Home
MLS# SCK659539
Listed by Tyrel Mallett • Epique Realty
- 1/6 6

closed
$64,000
$64,000
3.4 Acres1357 N Morningview Rd, Peck, KS 67120
Vacant Land
MLS# SCK666623
Listed by Tyrel Mallett • Epique Realty
- 1/36 36

closed
$465,000
3.2%$450,000
4 Beds3 Baths2,880 SqFt887 E 136th Ave N, Peck, KS 67120
Single Family Home
MLS# SCK664382
Listed by Tyrel Mallett • Epique Realty
- 1/25 25

closed
$115,000
27.4%$83,500
3 Beds1 Bath1,572 SqFt924 N Rutan St, Wichita, KS 67208
Single Family Home
MLS# SCK655830
Listed by Tyrel Mallett • Epique Realty

closed
$190,000
$190,000
2 Beds1 Bath1,214 SqFt229 Western Ave, Haysville, KS 67060
Single Family Home
MLS# SCK661389
Listed by Tyrel Mallett • Epique Realty
- 1/10 10

closed
$60,000
3.3%$58,000
3 Acres00000 Morningview, Peck, KS 67120
Vacant Land
MLS# SCK654629
Listed by Tyrel Mallett • Epique Realty

closed
$115,000
11.1%$102,195
2 Beds1 Bath1,056 SqFt1638 N Hood St, Wichita, KS 67203
Single Family Home
MLS# SCK654626
Listed by Tyrel Mallett • Epique Realty
- 1/28 28

closed
$145,000
3.4%$150,000
3 Beds1 Bath872 SqFt163 Western Ave, Haysville, KS 67060
Single Family Home
MLS# SCK647914
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1/36 36

closed
$275,000
1.8%$280,000
5 Beds3 Baths2,472 SqFt2513 S Cooper St, Wichita, KS 67210
Single Family Home
MLS# SCK649032
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1/33 33

closed
$220,000
0.5%$221,000
3 Beds2 Baths1,995 SqFt10 Argon Dr, Goddard, KS 67052
Single Family Home
MLS# SCK640702
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1/36 36

closed
$299,900
2.5%$292,500
3 Beds3 Baths2,612 SqFt2402 Eastridge St, Goddard, KS 67052
Single Family Home
MLS# SCK641554
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1/33 33

closed
$204,900
4.8%$195,000
3 Beds2 Baths1,848 SqFt7149 S Lorraine St, Wichita, KS 67216
Single Family Home
MLS# SCK640042
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1/2 2

closed
$135,000
4.4%$129,000
2.19 Acres1314 E 69th St N, Park City, KS 67219
Vacant Land
MLS# SCK640254
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC

closed
$85,000
$85,000
2 Beds1 Bath780 SqFt741 W 47th St N, Wichita, KS 67204
Single Family Home
MLS# SCK635655
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1/22 22

closed
$155,000
3.2%$150,000
3 Beds1 Bath1,247 SqFt621 Anita Dr, Haysville, KS 67060
Single Family Home
MLS# SCK634288
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1/31 31

closed
$140,000
$140,000
3 Beds1 Bath1,036 SqFt5229 N Delaware Ave, Wichita, KS 67204
Single Family Home
MLS# SCK633113
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1/35 35

closed
$119,900
2.6%$123,000
3 Beds1 Bath1,465 SqFt536 Sylvan Ln, Wichita, KS 67218
Single Family Home
MLS# SCK625983
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1/30 30

closed
$139,000
$139,000
3 Beds1 Bath1,308 SqFt107 N Reno St, Haven, KS 67543
Single Family Home
MLS# SCK623189
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1/36 36

closed
$74,900
$74,900
4 Beds2 Baths2,713 SqFt124 N West Ave, Anthony, KS 67003
Single Family Home
MLS# SCK617067
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1/36 36

closed
$249,900
2.6%$243,500
4 Beds2 Baths1,938 SqFt641 S Cheryl Ave, Wichita, KS 67209
Single Family Home
MLS# SCK617610
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1/35 35

closed
$110,000
8.2%$101,000
2 Beds1 Bath1,458 SqFt2353 S Broadview St, Wichita, KS 67218
Single Family Home
MLS# SCK617306
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1/33 33

closed
$109,900
4.6%$115,000
4 Beds1 Bath1,200 SqFt819 S Martinson St, Wichita, KS 67213
Single Family Home
MLS# SCK615780
Listed by Tyrel Mallett • Exp Realty, LLC
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417